Moterų ir vyrų masturbacija

Masturbacija – kaip tema ilgą laiką buvo tabu. Vyresnės kartos įskiepytos nuostatos dažnai įvarydavo kaltės ir gėdos jausmą tiems, kuriems masturbacija tebuvo sudėtinė normalaus lytinio gyvenimo dalis. Seksualinės revoliucijos dėka savęs patenkinimas tapo įprastu reiškiniu. Visgi, moterų solo žaidimai iki šiol lieka mažai liečiama tema, nors visi vyrai, ko gero sutiks, kad moteris žinanti, kaip patenkinti save žinos kaip patenkinti ir savo partnerį. Be to, remiantis daugelių tyrimų masturbacija – tai vienintelis būdas pasiekti orgazmą net ketvirtadaliui viso pasaulio moterų.

Be to, atlikti tyrimai byloja, jog moterys masturbuojasi bent kartą per savaitę. Tam, kad orgazmas būtų dar nuostabesnis vertėtų atsiminti kelias paprastas taisykles. Dažnai yra kalbama, jog tam, kad masturbacija teiktų išties didžiulį malonumą reikia susikurti tinkamą aplinką: prigesinti šviesas, patogiai įsitaisyti ir rasti tokią vietą, kur niekas netrukdys. Ne visada šitie faktoriai gali nulemti Jūsų pasitenkinimo lygį. Kur kas įdomiau išbandyti kažką neįprasto. Pradėkite nuo prisilietimų. Galimai dauguma moterų vis dar yra įpratusios prie vyrų glamonių, tačiau pabandykite paliesti savo krūtis, paspaudinėkite savo spenelius ir kaip mat pajusite, kad po truputį drėkstate. Neverta baimintis savęs, leiskite savo pirštams išdarinėti viską, ką jie tik panorės. Visgi vaginos stimuliaciją pradėkite nuo švelnių ir lėtų prisilietimų. Glamonėkite vidines, išorines lūpas, vėliau glostykite, trinkite, o gal net ir švelniai plokite. Nebijokite savo fantazijų, galimai senokai svajojote apie seksą su savo kaimynu, viršininku, o gal net geriausios draugės sūnumi, o gal ir su pačia drauge? Nevaržykite savo fantazijų, čia viskas galima.

Mintyse įsivaizduokite, kaip su kiekvienu prisilietimu į jus įeina jis, o galimai ji švelniai kramsnoja jūsų krūtų spenelius. Neapsiribokite vien pirštais, sekso prekių industrija tam ir sukurta, kad žmonės ja mėgautųsi. Išsirinkite vibratorių, vaginalinius rutuliukus – tai naujas ir neįprastas būdas patirti neišdildomų įspūdžių. Taip pat, nebijokite atrasti naujų vietų savo solo žaidimams. Jeigu Jus kaitina šalia stovinčio vyro išvaizda, nueikite į artimiausią tualetą ir patekinkite save ten. Esant namuose, išbandykite masturbuotis prieš veidrodį, apžiūrėkite kiekvieną savo kūno lopinėlį. Stebėkite, kaip Jūsų pirštai ritmingai juda, bei matykite savo emocijas. Masturbacija vonioje gali taip pat tapti naujų pojūčių vieta. 

Svarbiausia atsiminti, kad nedera bijoti savo troškimų, seniai yra įrodyta, jog moterys apie seksą galvoja žymiai dažniau negu vyrai. Galimai atėjo laikas ne tik galvoti, bet ir veikti, juk malonumo negali būti per daug!

Sekso prekės masturbacijai